Про компанію «ВБК Комплексгруп»

«ВБК Комплексгруп» є однією з провідних на ринку з виробництва сендвіч панелей і СІП панелей.
Протягом багатьох років компанія накопичила значний досвід з випуску та продажу даної продукції як в Україні так і країнах Європи і Азії. Сьогодні наша компанія успішно займається не тільки виробництвом Сендвіч і СІП панелей, а промисловим будівництвом, каркасним будівництвом (будівництво будинків за канадською технологією), виготовленням металоконструкцій і монтажем сендвіч панелей.
Комерційні, складські будівлі, будівлі агропромислового комплексу, будівництво будинків з СІП панелей, проектування - неповний перелік нашої діяльності.

Наша компанія одна з провідних на ринку з виробництва сендвіч панелей і СІП панелей. «ВБК Комплексгруп» не тільки виробник, а й будівельник! Маючи багаторічний досвід в галузі будівництва та виробництва ми поліпшили якість наших послуг для збільшення конкуренції і збільшення ринку збуту. На сьогоднішній день ми є виробником СІП і сендвіч панелей, а також будівельною компанією з будівництва малоповерхових будинків за канадською технологією з СІП панелей і швидкомонтованих будівель (БМЗ) з зовнішніми огороджувальними конструкціями з сендвіч панелей не тільки по території України, а й країнах Європи.